توییتر بر اساس سیاست جدید واکنش به بحران، توییت های گمراه کننده را پنهان می کند

0 0
Read Time:3 Minute, 39 Second

twitter-crisismisinfo-png-img-fullhd-medium.png

تصویر: توییتر

توییتر خط مشی اطلاعات بحران خود را معرفی کرده است تا اطمینان حاصل کند که توییت های گمراه کننده در طول بحران ها تقویت یا توصیه نمی شود و تلاش بیشتری برای از بین بردن اطلاعات نادرست است.

طبق این سیاست، توییتر اعلام کرد به محض اینکه شواهدی مبنی بر گمراه‌کننده بودن یک توییت داشته باشد، با یک اخطار هشدار داده می‌شود که همچنین پیوندی به جزئیات بیشتر درباره سیاست اطلاعات نادرست بحران ارائه می‌کند. لایک، ریتوییت و اشتراک گذاری غیرفعال خواهد شد. و محتوا در سرتاسر سرویس توصیه نمی شود و از نمایش آن در صفحه اصلی، جستجو یا کاوش جلوگیری می شود.

توییتر اضافه کرد که اضافه کردن هشدار به توییت‌ها و توییت‌های بسیار قابل مشاهده از حساب‌های پرمخاطب مانند حساب‌های رسانه‌ای وابسته به دولت، حساب‌های تایید شده یا رسمی دولتی را در اولویت قرار می‌دهد.

برای تعیین اینکه آیا یک ادعا گمراه کننده است، توییتر گفت که به تأیید از چندین منبع معتبر و در دسترس عموم نیاز دارد، از جمله شواهد گروه های نظارت بر درگیری، سازمان های بشردوستانه، بازرسان منبع باز، روزنامه نگاران و غیره.

به گفته توییتر، برخی از نمونه‌هایی از توییت‌هایی که ممکن است تحت سیاست جدید پرچم‌گذاری شوند، شامل گزارش‌های نادرست رویدادهای روی زمینی، اتهامات نادرست یا گمراه‌کننده جنایات جنگی، جنایات جمعی یا استفاده از سلاح، و اطلاعات نادرست درباره تحریم‌های بین‌المللی، جامعه است. پاسخ یا عملیات بشردوستانه

کاربرانی که می‌خواهند به خواندن توییت‌هایی که با اخطار اطلاعات نادرست همراه شده‌اند، ادامه دهند، برای مشاهده آن باید روی اعلان کلیک کنند. در گذشته، هشدارهای اطلاعات نادرست یک توییت را پنهان نمی کرد – اینطور بود برچسب زده شده است زیر توییت

به گفته توییتر، اولین تکرار این سیاست بر اطلاعات نادرست در مورد جنگ در اوکراین متمرکز خواهد بود، اما به روز رسانی های برنامه ریزی شده باعث می شود که این سیاست گسترش یابد و اشکال بیشتری از بحران ها را در بر گیرد.

توییتر در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در خط، همانطور که رویکرد خود را گسترش می‌دهیم، سایر بحران‌های جهانی اضطراری را که توسط چارچوب واکنش اضطراری کمیته بین‌آژانسی سازمان ملل متحد (IASC) و سایر چارچوب‌های بشردوستانه جهانی مطلع شده‌اند، اعمال خواهیم کرد. پست وبلاگ.

معرفی این سیاست به موقع انجام می شود زیرا غول رسانه های اجتماعی در انتظار نهایی شدن آن است قرارداد خرید 44 میلیارد دلاری با ایلان ماسک که بود در انتظار گذاشتن در هفته گذشته پس از اینکه میلیاردر گفت به جزئیات بیشتری در مورد سطح هرزنامه و حساب های جعلی موجود در توییتر نیاز دارد و پیشنهاد کرد که ممکن است پیشنهاد اصلی خود را کاهش دهد.

خواندنی: ماسک به دنبال بررسی دقیق نبود و معامله 44 میلیارد دلاری تکمیل خواهد شد: توییتر

از زمان افشای برنامه های خرید خود، ماسک همچنین موضع خود را در مورد ممنوعیت افراد از پلت فرم رسانه های اجتماعی اعلام کرده است. اوایل این ماه، او برچسب زده شده است تصمیم توییتر مبنی بر تعلیق دائمی حساب کاربری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، به عنوان «از نظر اخلاقی بد»، «احمقانه در نهایت» و «احمق تمام عیار».

اونم همینطور پیام مشابهی را ارائه کرد زمانی که او قرارداد میلیارد دلاری خود را با توییتر اعلام کرد، جایی که او “آزادی بیان” را به عنوان “بنیان یک دموکراسی کارآمد” توصیف کرد و “توئیتر میدان شهر دیجیتالی است که در آن موضوعات حیاتی برای آینده بشریت مورد بحث قرار می گیرد”.

علیرغم موضع ماسک برای آزادی بیان، اخیراً تشکیل پرونده فاش کرد که خوشحال خواهد شد که معامله توییتر را با حمایت سنگرهای سرکوب انجام دهد. قطر و عربستان سعودی.

همچنین در روز جمعه، بیزینس اینسایدر گزارش شده است بر اساس اسناد به دست آمده توسط نشریه، یک مهماندار اسپیس ایکس ادعا کرد که ماسک خود را افشا کرده و او را برای رابطه جنسی پیشنهاد کرده است، و شرکت هوافضای ماسک 250000 دلار به مهماندار پرداخت تا ادعای آزار جنسی علیه او را در سال 2018 حل و فصل کند.

پوشش مرتبط
لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا