بوت کمپ های توسعه وب تمام پشته: برنامه های برتر و انتظارات

0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

یک بوت کمپ توسعه وب تمام پشته، آموزش توسعه جلویی و پشتی را ارائه می دهد. همچنین مفیدترین زبان های برنامه نویسی، برنامه های کاربردی وب و معماری پایگاه داده را پوشش می دهد.

بوت کمپ های توسعه وب تمام پشته از نظر برنامه درسی، طول و فرمت تحویل متفاوت است. آنها اغلب به یادگیرندگان استراتژی های طراحی، ابزارها و محیط های رایج و استراتژی های توسعه وب و برنامه را می آموزند. بوت کمپ ها بین 3 تا 12 ماه دوام دارند.

فرمت‌های موجود در بین برنامه‌ها متفاوت است، برخی از آنها گزینه‌های مطالعه آنلاین، حضوری و ترکیبی را همراه با برنامه‌های خودگام، پاره وقت و تمام وقت ارائه می‌دهند.

بوت کمپ ممکن است در دانشگاه ها اجرا شود یا سازمان های مستقل با بسیاری از گزینه‌های موجود، دانشجویان آینده نگر معمولاً می‌توانند بوت کمپی را پیدا کنند که متناسب با نیازهایشان باشد.

مهارت های آموخته شده در یک بوت کمپ توسعه وب تمام پشته

شرکت‌کنندگان می‌توانند مهارت‌های زیادی را در یک بوت کمپ توسعه وب تمام پشته کسب کنند. آنها ممکن است در زمینه هایی مانند معماری، طراحی، پایگاه های داده و توسعه برنامه ها مهارت داشته باشند.

بوت کمپ های توسعه وب اغلب چندین زبان برنامه نویسی از جمله HTML، JavaScript، Python و CSS را پوشش می دهند. دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که چه زمانی و چگونه از این زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف استفاده کنند. علاوه بر یادگیری نحوه کدنویسی، شرکت کنندگان بوت کمپ می توانند مهارت های زیر را نیز کسب کنند:

  • برنامه ریزی پروژه
  • توسعه وب سایت ایستا و چند صفحه ای
  • API و توسعه برنامه
  • معماری پایگاه داده
  • آزمایش کردن
  • توسعه موبایل
  • ایجاد و مدیریت ذخیره سازی

لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا