بهترین چهره های اپل واچ و نحوه تغییر آنها

0 0
Read Time:7 Minute, 39 Second

تصویر: Apple Inc. Apple Watch.

دارندگان اپل واچ می توانند چهره های مختلفی را انتخاب کنند: چهره هایی که در برنامه Watch تعبیه شده اند و همچنین چهره هایی که از اشخاص ثالث در دسترس هستند. انتخاب چهره مناسب نه تنها به سلیقه شخصی بلکه به زندگی حرفه ای شما بستگی دارد.

برای کمک به وظایف تجاری و فعالیت‌های مرتبط، یک صفحه Apple Watch که اطلاعات مفیدی را در یک نگاه ارائه می‌کند می‌تواند یک دارایی باشد. اگر فقط به زمان نیاز دارید و هیچ مزاحمت دیگری ندارید، می توانید یک چهره ساده مانند کالیفرنیا، ساده، تایپوگراف یا اعداد انتخاب کنید. اگر با افراد و پروژه‌ها در سراسر جهان سروکار دارید، چهره‌های GMT ​​و World Time زمان را در مناطق مختلف نشان می‌دهند.

دیدن: iCloud در مقابل OneDrive: کدام یک برای کاربران مک، آی پد و آیفون بهترین است؟ (PDF رایگان) (TechRepublic)

اگر نیاز به مشاهده انواع مختلف اطلاعات یا ضربه زدن به ابزارهای مختلف اپل واچ دارید، چهره های Count Up، Modular و Infograph به شما امکان می دهند طیف وسیعی از داده ها را اضافه کنید. و اگر نیاز به استراحت گاه به گاه استرس دارید، صورت نفس نفس می‌تواند به شما کمک کند یک دقیقه نفس عمیق بکشید، در حالی که صورت Kaleidoscope تصویر آرامش‌بخشی را روی صفحه نمایش شما نمایش می‌دهد.

با watchOS 7 اپل که در سال 2020 منتشر شد، ساعت هوشمند خود را برای پشتیبانی از چهره های اشخاص ثالث باز کرد. این بدان معناست که می توانید برنامه هایی را از اپ استور دانلود کنید که گالری هایی از چهره های مختلف را ارائه می دهند. توجه داشته باشید که watchOS 7 به Apple Watch Series 3 یا بالاتر یا Apple Watch SE نیاز دارد.

پرش به:

چگونه یک چهره جدید به اپل واچ خود اضافه کنید

برای افزودن چهره‌های اپل واچ از برنامه ساعت آیفون، روی نماد در پایین برای Face Gallery ضربه بزنید. در اینجا، تمام آخرین چهره های اپل واچ و همچنین چهره هایی که اپل در گذشته رونمایی کرده است را خواهید دید. انگشت خود را به سمت پایین و در سراسر گالری بکشید و روی چهره ای که دوست دارید ضربه بزنید.

بسته به چهره، معمولاً می توانید با تغییر رنگ و استایل آن را تغییر دهید. همچنین می توانید برای نمایش اطلاعات خاصی مانند تاریخ، آب و هوا، ماشین حساب، ارتفاع، ضربان قلب، نامه، یادآوری ها و یادداشت های صوتی، پیچیدگی هایی اضافه کنید. حتی می توانید از برنامه های شخص ثالث نیز عوارض اضافه کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه افزودن ضربه بزنید تا آن را به ساعت اپل اضافه کنید. سپس چهره ای که اضافه کردید در لیست چهره های من در برنامه Watch و در خود اپل واچ ظاهر می شود (شکل A).

شکل A

Figure-A-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

همچنین می توانید یک چهره را مستقیماً از ساعت شخصی سازی کنید. برای انجام این کار، صورت را فشار دهید تا اندازه آن کوچک شود و دکمه Edit ظاهر شود. روی دکمه Edit ضربه بزنید. Digital Crown را بچرخانید تا رنگ یا سبک دیگری را انتخاب کنید. برای مشاهده صفحه عوارض، صورت را به سمت چپ بکشید. روی یک عارضه خاص ضربه بزنید و سپس Digital Crown را بچرخانید تا آن را تغییر دهید (شکل B).

شکل B

Figure-B-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

چهره های ساده اپل واچ

برخی از چهره‌های اپل واچ تصاویر، انیمیشن‌ها و سایر زنگ‌ها و سوت‌ها را ارائه می‌دهند، اما گاهی اوقات سادگی بهترین است. اگر فقط به دنبال یک صفحه ساعت هستید که بتوانید به راحتی زمان را در یک نگاه ببینید، در اینجا چند مورد را در نظر بگیرید.

کالیفرنیا

چهره کالیفرنیا با نمایشگر زمان آنالوگ سنتی با اعداد به سبک های عربی، رومی یا دیگر ظاهری تمیز ارائه می دهد. سبک Simple یک صفحه نمایش آنالوگ تمیز، ساده را ارائه می دهد. و سبک Typograph اعداد بزرگ را نمایش می دهد تا بتوانید به راحتی آنها را ببینید.

اعداد

اما برای یک صفحه واقعا ساده اپل واچ، Numerals یک عدد پررنگ را برای زمان فعلی با سه عقربه نمایش می دهد تا ساعت، دقیقه و ثانیه را نشان دهد. برای تنظیم این مورد، گالری چهره را در برنامه Watch در آیفون خود به پایین اسکرول کنید تا زمانی که چهره اعداد را ببینید. رنگ و مدل دلخواه را انتخاب کنید. این چهره فقط یک عارضه را ارائه می دهد که می توانید آن را برای دیدن تاریخ امروز، آب و هوا، یادآوری ها یا سایر اطلاعات شخصی سازی کنید. پس از آماده شدن، روی Add ضربه بزنید تا آن را به عنوان چهره فعلی Apple Watch خود اضافه کنید (شکل ج).

شکل ج

Figure-C-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

صورت های منطقه زمانی

اگر با همکاران، مشتریان یا افراد دیگر در سراسر جهان سر و کار دارید، دانستن زمان در کشورها و مناطق مختلف مطمئنا می تواند مفید باشد.

GMT

صفحه GMT زمان محلی شما را در قسمت داخلی صفحه و زمان منطقه متفاوت را در قسمت بیرونی صفحه نمایش می دهد. برای تنظیم منطقه زمانی مختلف، روی صفحه ساعت ضربه بزنید و Digital Crown را بچرخانید تا منطقه ای را که می خواهید مشاهده کنید پیدا کنید. روی علامت چک ضربه بزنید. اکنون حلقه بیرونی زمان آن منطقه را به شما نشان می دهد.

ساعت جهانی

اما watchOS 8 چهره ای به نام زمان جهانی ارائه می دهد که می تواند زمان را در تمام 24 منطقه در سراسر جهان نشان دهد.

ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه watchOS را اجرا می کنید. سپس، گالری چهره را در برنامه ساعت آیفون خود باز کنید. زمان جهانی در بالای صفحه در زیر New Watch Faces و به سمت پایین صفحه به عنوان بخشی از لیست حروف الفبا ظاهر می شود. رنگ و مدلی را که می خواهید روی صورت اعمال کنید انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هر یک از چهار عارضه‌ای که در چهار گوشه ظاهر می‌شوند را سفارشی کنید. روی افزودن ضربه بزنید. زمان جهانی در میان چهره های نمایش داده شده اپل واچ شما ظاهر می شود.

صفحه ی داخلی، زمان را در منطقه ی فعلی با نمایشگر آنالوگ یا دیجیتال به شما نشان می دهد. صفحه بیرونی زمان هر منطقه در سراسر جهان را به صورت نظامی یا 24 ساعته نشان می دهد (شکل D).

شکل D

Figure-D-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

چهره های ساعت مشغول

شاید شما نیاز به دیدن اطلاعات زیادی مانند آب و هوا، دما، ارتفاع، پست، یادآوری ها یا فعالیت سهام داشته باشید. یا شاید بخواهید بتوانید به راحتی از ابزارهای خاصی مانند ماشین حساب، کنترل از راه دور دوربین، قطب نما، کرونومتر، تایمر یا ضبط صدا در اپل واچ استفاده کنید. در این موارد، شما به یک اپل واچ نیاز دارید که بتواند جزئیات متعددی را نمایش دهد.

اینفوگرافیک

صورت های Count Up، GMT، Modular به شما امکان می دهد تا پنج عارضه مختلف را اضافه کنید. صورت کالیفرنیا می تواند هفت عارضه مختلف داشته باشد. اما چهره Infograph با اجازه دادن به هشت عارضه مختلف برای تکمیل زمان و تاریخ، همه آنها را شکست داده است.

از گالری چهره در برنامه تلفن، انگشت خود را به سمت پایین بکشید و روی چهره Infograph ضربه بزنید. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس روی هر یک از عوارض ضربه بزنید تا اطلاعاتی را که می خواهید ببینید انتخاب کنید. صورت را اضافه کنید. عوارض مختلف در چهار گوشه صورت و همچنین در یک سری صفحه های کوچک در مرکز ظاهر می شود.شکل E).

شکل E

Figure-E-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

چهره های آرامش بخش

گاهی اوقات شما فقط نیاز دارید که از کارهای روزمره خلاص شوید. برای این کار، می‌توانید به تماشای چهره‌هایی روی بیاورید که شما را به آرامش تشویق می‌کنند.

نفس کشیدن

Breathe face دسترسی سریع به اپلیکیشن Breathe را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند برای مدت کوتاهی نفس خود را به داخل و خارج کنید تا به آرامش برسید. چهره هنرمند یک طراحی ملایم از یک چهره را نشان می دهد که می توانید روی آن ضربه بزنید تا آن را به تصویری متفاوت تبدیل کنید. و چهره آتش و آب یک تصویر متحرک در حال تغییر از آتش و آب را نشان می دهد که با یکدیگر تعامل دارند تا جلوه ای صلح آمیز ایجاد کنند.

کلیدوسکوپ

اما یکی از ویژگی‌های آرامش‌بخش اپل واچ، Kaleidoscope است که مجموعه‌ای از تصاویر کالیدوسکوپیک با حرکت آهسته را نشان می‌دهد که تماشای آن آرامش‌بخش است. از Face Gallery در برنامه Watch، روی چهره Kaleidoscope ضربه بزنید. تصویری را که می خواهید ببینید انتخاب کنید. حتی می توانید یکی از عکس های خود را اضافه کنید. در صورت تمایل یک سبک را انتخاب کنید و عوارض اضافه کنید. صورت را اضافه کنید و زمانی که نیاز به استراحت از کارهای روزانه دارید، تغییر تصویر را تماشا کنید (شکل F).

شکل F

Figure-F-Best-Apple-Watch-faces-for-busy-professionals
تصویر: لنس ویتنی/TechRepublic.

در نهایت، برای پیدا کردن چهره‌های اپل واچ و برنامه‌های چهره اپل واچ از اشخاص ثالث، اپ استور را یا در آیفون یا مستقیماً در اپل واچ خود باز کنید. عبارت «watch faces» را جستجو کنید، چندین برنامه، برخی پولی و برخی رایگان، که چهره‌های خود را برای اپل واچ شما ارائه می‌دهند، پیدا خواهید کرد.


منبع خبر

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا