برنامه ACD NCSC 2.7 میلیون کلاهبرداری را مسدود می کند

0 0
Read Time:3 Minute, 3 Second

گل سرسبد مرکز ملی امنیت سایبری (NCSC). دفاع سایبری فعال برنامه (ACD) به گسترش، مسدود کردن و حذف رکورد تعداد کلاهبرداری های اینترنتی در سال 2021، از جمله تاییدیه های جعلی سلبریتی ها، گذرنامه های جعلی واکسن کووید-19، کمپین های فیشینگ مرتبط با NHS و حتی مجرمان سایبری که ادعا می کنند خود لیندی کامرون، مدیر عامل NCSC هستند.

در روز افتتاحیه رویداد سالانه CyberUKکه برای اولین بار از سال 2019 به عنوان یک رویداد فیزیکی بازگشته است، NCSC امروز فاش کرد که برنامه ACD با موفقیت بیش از 2.7 میلیون کلاهبرداری را انجام داد که در سال 2020 چهار برابر شد.

دیگر موفقیت‌های ACD شامل مسدود کردن بیش از 1.2 میلیون دامنه مرتبط با Flubot، یک بدافزار اندرویدی است که از طریق اعلان‌های تحویل بسته از دست رفته منتشر شده است. 33 میلیون رویداد امنیتی را علامت گذاری کرد از طریق سرویس هشدار اولیه آنکه اکنون نزدیک به 5000 مشتری دارد; و به مجموع 10000 کاربر برای کیت تمرین واکنش رویداد Exercise-in-a-Box خود رسید.

لیندی کامرون واقعی در سخنانی قبل از این رویداد گفت که موفقیت روزافزون این برنامه به جای افزایش واقعی فعالیت های مجرمانه سایبری، منعکس کننده گسترش خدمات NCSC برای حذف محتوای مخرب است. او همچنین خاطرنشان کرد که کار این سازمان توسط اعضای عمومی تکمیل می شود که آنها را ارسال کرده اند. بیش از 10 میلیون ایمیل فیشینگ به صندوق ورودی گزارش NCSC.

کامرون گفت: “آخرین ارقام ACD نشان می دهد که چگونه NCSC به روندهای تهدید سایبری نوظهور و مسائل امنیتی برای حفظ امنیت بریتانیا در مقیاس پاسخ داده است.” ما می دانیم که کلاهبرداران تا حد زیادی تلاش خواهند کرد و در واقع از نام من برای فریب دادن مردم استفاده شده است، اما همانطور که ما به گسترش دفاع خود ادامه می دهیم، می توانیم تأثیر ملموسی را ببینیم که این امر می گذارد.

ایان لوی، مدیر فنی NCSC در مورد پنج سال ACD منعکس کرد و گفت: «نکات برجسته به اشتراک گذاشته شده امروز نشان دهنده برخی از مداخلات مهم ما در سال گذشته برای از بین بردن تهدیدات آنلاین، جلوگیری از مهاجمان و بهبود انعطاف پذیری سایبری جمعی است. ما گزارش کامل سالانه را در زمان مناسب در وب سایت خود منتشر خواهیم کرد.

“از آنجایی که ACD به رشد و نوآوری خود ادامه می دهد، ما قویاً بخش خصوصی را تشویق می کنیم که حتی بیشتر از قبل با ما همکاری کند تا کارایی خدمات خود را برای حذف و مسدود کردن وب سایت های مخرب افزایش دهد.”

در همین حال، کنفرانس CyberUK که در نیوپورت، ولز جنوبی در حال برگزاری است، امسال با محوریت رویکرد موسوم به “کل جامعه”. به وضعیت امنیت سایبری ملی بریتانیا. این در حمایت از اهداف استراتژی ملی سایبری جدید دولت است که در دسامبر گذشته آغاز شد.

این رویداد در طیف وسیعی از پانل ها، جلسات و کارگاه های تعاملی برگزار می شود که بسیاری از آنها همچنان ادامه دارند. پخش زنده در کانال یوتیوب NCSC. علاوه بر موارد مورد علاقه قدیمی مانند آگاهی از باج افزار و امنیت زنجیره تامین، موضوعات کلیدی امسال به طور اجتناب ناپذیری شامل پاسخ جامعه جهانی امنیت سایبری به جنگ در اوکراین و تهدید بالقوه ای است که تهاجم روسیه برای سازمان ها در بریتانیا ایجاد می کند.

این کنفرانس همچنین میزبان رقابت Cyber ​​Den خواهد بود که در آن شرکت‌های امنیتی نوظهور راه‌حل‌های خود را برای چالش‌های امنیتی مختلف در مقابل اژدهایان خود NCSC ارائه می‌کنند و برنده یک سال حمایت و کمک مناسب برای توسعه بیشتر محصول یا خدمات خود دریافت می‌کند.

برنامه کامل CyberUK 2022 را می توان در اینجا یافت.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا