با دریافت گواهی CompTIA به برآوردن تقاضای امنیت سایبری کمک کنید

0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second

با شیوع بیشتر و پیچیده تر شدن حملات سایبری در سراسر جهان، کسب و کارها به دنبال کارشناسان امنیت سایبری هستند. با این آموزش آنلاین مهارت های مورد نیاز خود را بیاموزید.

comptia-cert-tra-demand
تصویر: djvstock/Adobe Stock

تعدادی وجود دارد مهارت های امنیت سایبری که تقاضای زیادی دارند، فرصتی عالی برای کسانی که علاقه مند به ارتقای حرفه خود به سطح بعدی هستند فراهم می کند. اگر تا به حال به کار در امنیت سایبری فکر کرده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای ورود به مسیر صدور گواهینامه است زیرا مجموعه مسیرهای صدور گواهینامه امنیت سایبری CompTIA 2022 با 70 درصد تخفیف به فروش می رسد.

در این بسته، به بیش از ده ساعت آمادگی آزمون برای چهار مسیر مختلف گواهینامه دسترسی خواهید داشت: CompTIA Linux+ (XK0-004)، CompTIA Security+ (SY0-601)، CompTIA CySA+ (CS0-002) و CompTIA PenTest+ (PT0-002). هر یک از این موضوعات عنصر متفاوتی از امنیت سایبری را پوشش می دهد که به شما کمک می کند مجموعه مهارت های خود را متنوع کنید. از طریق آموزش خود، به شبیه‌سازهای امتحانی با سوالات مبتنی بر عملکرد و آزمایشگاه‌های IT دسترسی خواهید داشت که از اهداف آزمون رسمی گواهی CompTIA پیروی می‌کنند تا مطمئن شوید که در اولین تلاش خود برای قبولی در امتحان آماده هستید.

این بسته توسط CramWise، یک سازمان پیشرو آمادگی آزمون که در CompTIA، Cisco و AWS تخصص دارد، آموزش داده می شود.

در مسیر شغلی پردرآمد در امنیت سایبری قرار بگیرید. همین الان، مجموعه مسیرهای صدور گواهینامه امنیت سایبری CompTIA 2022 70٪ تخفیف 99 دلاری فقط 29 دلار برای مدت زمان محدود است.

قیمت ها و دسترسی در معرض تغییر هستند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا