با افزایش تقاضای داده، گوگل سه منطقه ابری APAC را اضافه می کند

0 0
Read Time:3 Minute, 10 Second

گوگل از طرح هایی برای اضافه کردن سه منطقه ابری دیگر در آسیا-اقیانوسیه پرده برداری کرده است، جایی که شاهد تقاضای رو به رشد برای اطلاعات بینش، زیرساخت های باز و اتصال آنلاین است. در صورت بهره برداری، سایت های جدید در مالزی، تایلند و نیوزلند، تعداد این سایت ها را در منطقه به 11 و 34 در سطح جهانی افزایش خواهند داد.

مناطق ابری آسیا و اقیانوسیه فروشنده ابر شامل سنگاپور، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی، و هندوستان، هر کدام شامل سه منطقه است. این سه منطقه جدید همچنین دارای سه منطقه برای محافظت در برابر اختلالات خدمات هستند و توسط مکان‌های ارتباطی موجود گوگل در اوکلند، بانکوک و همچنین کوالالامپور و سایبرجایا پشتیبانی می‌شوند. به گفته کاران باجوا، معاون آسیا و اقیانوسیه Google Cloud، اینها ارتباط مستقیم بین شبکه داخلی مشتری و شبکه ابری جهانی Google را فراهم می کنند.

باجوا در مصاحبه ای ایمیلی به ZDNet گفت، جدول زمانی برای زمان آماده شدن سه منطقه ابری جدید برای عملیات هنوز در حال تکمیل است و جزئیات آن در ماه های آینده در دسترس خواهد بود. او افزود که فروشنده ابر همچنین در حال کار برای شناسایی شهرهای خاصی بود که سایت های جدید برای هر یک از این سه بازار در آنها قرار می گیرند و جزئیات بیشتری را در ماه های آینده ارائه خواهند کرد.

در پاسخ به سوالی در مورد اندازه پایگاه مشتریان ابری گوگل در سه بازار آسیا-اقیانوسیه، او از به اشتراک گذاشتن اعداد خاص خودداری کرد، اما گفت که مشتریان فعلی آن شامل Axiata Group مالزی، JB Cocoa، و KPJ Healthcare، Kami نیوزیلند، Trade Me و Vodafone هستند. و توسعه آناندا تایلند، بانک کرونگتای، و گروه سیمان سیام.

او گفت که گوگل تقاضای رو به رشدی را در این سه بازار برای استخراج بینش بیشتر از داده ها برای هدایت تصمیمات تجاری و زیرساخت های “باز و انعطاف پذیر” که می تواند با نیازهای در حال تغییر کسب و کار سازگار باشد، مشاهده می کند.

سازمان‌ها همچنین به دنبال تغییر نحوه ارتباط و همکاری کارکنان خود در میان محیط‌های کاری ترکیبی و همچنین تعامل با مشتریان بودند.

باجوا خاطرنشان کرد که پذیرش ابر در سه بازار آسیا-اقیانوسیه، از جمله بخش‌هایی مانند خدمات مالی، خرده‌فروشی، تولید و ارتباطات راه دور که در آن تقاضا به‌ویژه قوی بود، در حال رشد است.

وی با اشاره به تمرکز روزافزون سازمان ها برای ایمن سازی سیستم ها و کاربران خود، گفت که این کسب و کارها به پلتفرم های ابری نیاز دارند که حاکمیت داده ها را تسهیل می کند و کنترلی بر مکان و عملیات داده ها برای اطمینان از انطباق با مقررات فراهم می کند.

وی همچنین بر نیاز به “سرنوشت مشترک، نه مسئولیت مشترک” https://www.zdnet.com/article/google-to-add-three-apac-cloud-regions-as-data-demand-climbs/ تاکید کرد. Google Cloud با یک مدل سرنوشت مشترک وابسته به دو طرف عمل می کند: اگر مشتریان ما ایمن نباشند، ما در مجموع موفق نیستیم. “مسئولیت ما این است که شرکای فعالی در حصول اطمینان از استقرار ایمن مشتریان در پلتفرم ما باشیم و نه تعیین کننده نقطه پایان مسئولیت ما.”

برای تسهیل این امر، او گفت که فروشنده ایالات متحده از بهترین شیوه‌های امنیتی برای جابه‌جایی و عملکرد در محیط ابری خود حمایت می‌کند، که شامل یک مرکز فرماندهی برای مشاهده آسیب‌پذیری‌ها و ضربه زدن به یادگیری ماشین برای کمک به مدیران امنیتی برای شناسایی حوادث احتمالی است.

باجوا گفت که در صورت آماده شدن، مناطق ابری جدید به طور کامل به صورت سالانه از انرژی تجدیدپذیر استفاده می کنند، مطابق با نحوه عملکرد سایر سایت های آن در حال حاضر. سایت های جدید همچنین برای رسیدن به هدف گوگل برای استفاده از انرژی بدون کربن تا سال 2030 فعالیت خواهند کرد.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا