ایجاد مسیری برای محاسبات کوانتومی تجاری

0 0
Read Time:5 Minute, 2 Second

تحقیقات جدید توسط Quantum Futures که در اختیار TechUK قرار گرفته است، گزارش داده است که حقوق در کوانتومی اکنون از 50000 پوند شروع می شود و در پنج سال به بیش از 90000 پوند افزایش می یابد.

برای موقعیت های شغلی در ایالات متحده، حقوق به 250,000 دلار (192,000 پوند) با تجربه 5 ساله در این صنعت می رسد و TechUK هشدار داد که همگام شدن با این سطح از سرمایه گذاری و رشد برای بریتانیا دشوار است.

این یافته ها به عنوان بخشی از گزارش جدید TechUK منتشر شده است. تجاری سازی کوانتومی.

در این گزارش، TechUK هشدار داد که توسعه خط لوله استعدادی که در آن هر فردی که در کوانتوم کار می‌کند به مدرک دکترا نیاز دارد، غیر قابل دوام است. نویسندگان این گزارش خاطرنشان کردند که در حال حاضر، یافتن نقش‌های فنی درون کوانتومی برای افرادی که مدرک دکترا ندارند، دشوار است.

به گفته TechUK، سطوح بالای سرمایه‌گذاری مورد نیاز در محاسبات کوانتومی، فشار شدیدی بر استارت‌آپ‌ها و اسکال‌آپ‌های بریتانیایی وارد می‌کند که تلاش می‌کنند استعدادهای کوانتومی را جذب کنند. نویسندگان گزارش TechUK از سازمان‌ها، مؤسسات آموزشی و دولت خواسته‌اند که فوراً خط لوله استعدادها را تقویت کنند و احتمال فرار مغزها را کاهش دهند.

جولیان دیوید، مدیرعامل TechUK گفت: «جنگی برای استعدادها وجود دارد. این چیزها کمی تخصصی تر است. این یک موضوع جهانی است. ما باید روی رشد خودمان تمرکز کنیم و بریتانیا را به مکانی جذاب برای آمدن تبدیل کنیم.”

TechUK بر این باور است که توسعه یک خط لوله استعداد مناسب در بریتانیا دشوار خواهد بود و به بخش فناوری بریتانیا، صنعت کوانتومی، دانشگاه و دولت نیاز دارد تا برای اولویت‌بندی مهارت‌های کوانتومی فعالانه با یکدیگر همکاری کنند. نویسندگان این گزارش از دولت و صنعت خواستند تا موانع ورود به حرفه را به صورت کوانتومی کاهش دهند تا بریتانیا به «پیشرو جهانی در تجاری‌سازی» تبدیل شود.

لورا فاستر، رئیس فناوری و نوآوری در TechUK، می‌گوید: «با نقش بزرگی که فناوری‌های کوانتومی در ایجاد پیشرفت‌های فن‌آوری غیرقابل دسترس در کشف دارو، تا کردن پروتئین، جذب کربن، تحقیقات باتری و موارد دیگر ایفا می‌کنند، کوانتوم کلیدی خواهد بود. قفل موفقیت انگلستان به عنوان یک ابرقدرت علم و فناوری.

با این حال، صنعت به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد – اولین گزارش کوانتومی ما از دولت و صنعت بریتانیا می خواهد که جاه طلبی های تجاری روشن با هم، به مشاغل مستقر در بریتانیا و بین‌المللی این اطمینان را می‌دهند که بریتانیا مکانی مناسب برای دستیابی به قابلیت تجاری است.»

TechUK همچنین گفت که بریتانیا باید بداند که تجاری‌سازی کوانتومی همچنین مستلزم توسعه نیروی کار با سواد کوانتومی است که دارای مهارت‌های مناسب برای امکان استقرار محصولات و خدمات کوانتومی هستند. به گفته TechUK، این شامل داشتن نیروی کار در بخش فناوری بریتانیا با مهارت‌های مناسب برای استفاده از فناوری‌های کوانتومی و کاربردهای آن است.

در این گزارش چندین مهارت لازم برای تقویت پذیرش محاسبات کوانتومی، از جمله مهندسان برق، دانشمندان مواد، متخصصان شبکه، برنامه نویسان کامپیوتر و رهبران تجاری که می توانند برای بهره برداری از فرصت کوانتومی مهارت داشته باشند، فهرست می کند.

دیوید از صنعت خواست تا اطمینان حاصل کند که فناوری های کوانتومی برای همه باز است. او از شرکت‌های فناوری، دولت و موسسات آموزشی خواست تا مسیرهایی را ایجاد کنند که در آن محاسبات با عملکرد بالا (HPC)، ابر، هوش مصنوعی (AI) و سایر فناوری‌ها با محاسبات کوانتومی کار کنند.

محاسبات کوانتومی راهی برای حل مشکلاتی که با استفاده از معماری‌های محاسباتی کلاسیک غیرممکن است، به سازمان‌ها ارائه می‌دهد. این می تواند منجر به اکتشافات موفقیت آمیز در زمینه هایی مانند کشف دارو، علم مواد و توسعه کاتالیزورهای جدید برای کارآمدتر کردن فرآیندهای شیمیایی و تولید زباله های مضر کمتر شود.

جورج فریمن، وزیر علوم، گفت: «پیشرفت‌هایی که در فناوری کوانتومی ایجاد شده است، برخی از هیجان‌انگیزترین فرصت‌ها را در خط لوله نوآوری برای سال‌های آینده ارائه می‌کند، که به طور بالقوه همه چیز را از تشخیص پزشکی و وسایل نقلیه خودران، تا ناوبری نظامی و امنیت سایبری متحول می‌کند.»

طی یک میزگرد که در دفتر TechUK لندن برگزار شد، که در آغاز این گزارش برگزار شد، نظرات کارشناسان درباره تجاری‌سازی محاسبات کوانتومی پرسیده شد. پیر کلینتون تاونسند، شریک و رهبر کوانتومی و محاسباتی در EY، گفت: «ما شاهد درگیر شدن مشتریان خود با محاسبات کوانتومی هستیم. آزمایش‌ها در چند سال آینده شروع به افزایش می‌کنند.»

تاونسند اضافه کرد که تحقیقات اخیر EY نشان می دهد که سازمان ها شروع به ارزیابی تاثیر طولانی تر محاسبات کوانتومی کرده اند.

ریچل ماز، متخصص در استراتژی فناوری و امنیت در دپارتمان تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی، می‌گوید: «برای یافتن یک برنامه کوانتومی قاتل برای کاربران نهایی، آزمایش‌ها و مهارت‌های زیادی لازم است. این چیزی است که اکنون باید با آن درگیر شوید و به انواع مشکلاتی که محاسبات کوانتومی مرتبط هستند فکر کنید.

گلن مانوف، مدیر بازاریابی استارت‌آپ کوانتومی Riverlane، می‌گوید: «رمزگذاری کوانتومی اولین برنامه قاتل است، اما محاسبات هنوز سال‌ها باقی مانده است.» او اضافه کرد که در تجربه‌اش، یک خط تقسیم بزرگ بین هیپ و واقعیت وجود دارد.

مانوف گفت: “هنوز کار زیادی نمی توانید انجام دهید که نتوان آن را در یک کامپیوتر کلاسیک به دست آورد.” او معتقد است که افزایش مقیاس محاسبات کوانتومی تا جایی که سخت افزار قادر به اجرای برنامه های کاربردی باشد مدتی طول می کشد. .

با نگاهی خاص به تجاری سازی رمزگذاری کوانتومی، جاناتان لگ اسمیت، مدیر ارشد امور علمی در BT، گفت: «علاقه اصلی ما ارتباطات امن کوانتومی است. ما به تازگی آن سفر تجاری را آغاز کرده ایم. این یک اولین جهانی است که به عنوان یک شبکه واقعی مدیریت می شود.

به گفته لگ اسمیت، ارتباط امن کوانتومی قبل از اینکه محاسبات کوانتومی به جریان اصلی تبدیل شود، باید اولین گام باشد تا شبکه ها را سخت تر کنیم. وی افزود: این باید ظرف چند سال آینده اتفاق بیفتد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا