اپل به فیس بوک، گوگل و، آه، واقعاً کل اینترنت تف می اندازد

0 0
Read Time:3 Minute, 36 Second

screen-shot-2022-05-18-at-3-36-20-pm.png

او شوکه شده است، به شما می گویم. خیلی شوکه شده

اسکرین شات توسط ZDNet

میکند سیب واقعاً به تو اهمیت می دهد؟

با این حال، به طور کلی، این شرکت در جایگاه خود به عنوان (تنها) غول فناوری که از معنای واقعی بشریت آگاه است، کار بسیار خوبی انجام داده است.

ZDNet توصیه می کند


10 بهترین گوشی هوشمند

10 بهترین گوشی هوشمند

اولویت‌های شما هرچه که باشد – از 5G گرفته تا یک دوربین شگفت‌انگیز – در اینجا تلفنی وجود دارد که هر نیاز شما را برآورده می‌کند.

در سال های اخیر، اپل حفظ حریم خصوصی را به یکی از اصول اصلی برند خود تبدیل کرده است. در حالی که سایر شرکت‌های فناوری مشغول حمله به تمام عناصر زندگی شما و فروش آن هستند، اپل صرفاً سخت‌افزار گران‌قیمت همراه با نرم‌افزار گران‌قیمت و گسترده را به شما می‌فروشد.

بنابراین، کوپرتینو در نقش خود به عنوان نگهبان کهکشان شما آزاد شد یک تبلیغ جدید که در آن سعی می‌کند نشان دهد که واقعاً هر روز چه اتفاقی برای شما می‌افتد.

یک زن جوان در یک فروشگاه ضبط بدون زحمت یکپارچهسازی با سیستمعامل است. ناگهان، این فروشگاه ضبط به یک اتاق حراج تبدیل می شود.

چرا این فروشگاه ضبط؟ آه، چرا که نه، فکر می کنم. نکته اصلی این است که به شما بگوییم در هر کجا که هستید، اطلاعات شخصی شما به بالاترین قیمت پیشنهادی به حراج گذاشته می شود.

که به نظر می رسد قهرمان این تبلیغ، الی، نمی دانسته است. آیا این می تواند درست باشد؟ حتما آیفون داره اپل تنها افرادی را در تبلیغات خود نشان می‌دهد که به نظر می‌آیند آیفون دارند. (بعداً متوجه می شویم که، خدا، او این کار را می کند.)

بنابراین، او باید هر بار که یک برنامه را باز می‌کند، درخواست‌های اپل را دیده باشد – آن‌هایی که او را تشویق می‌کنند از برنامه بخواهد که او را ردیابی نکند.

این عبارت کنجکاوی است. اینکه شما باید مودبانه از دزد بخواهید از خانه شما بیرون برود؟

زیرا دزدی دقیقاً همان چیزی است که در اینجا به تصویر کشیده شده است. کارگزاران داده های مختلف برای فروش داده های شخصی الی به هر کسی و هرکسی پیشنهاد داده اند. اگرچه باید بگویم، این کارگزاران داده به طرز قابل توجهی لباس پوشیده هستند. آیا اپل حداقل وسوسه نشده بود که کینه توزی واقعی برخی از آنها را نشان دهد؟

https://www.youtube.com/watch?v=NOXK4EVFmJY

الی از اینکه این افراد در حال چیدن لقمه های زندگی او هستند، تعجب می کند. از ایمیل‌های او گرفته تا خریدهایش از داروخانه گرفته تا داده‌های موقعیت مکانی او به مادربزرگش. خب اطلاعات تماس مادربزرگش.

چگونه می تواند این باشد؟ جنون محض

یک روانشناسی عجیب در این مرحله وجود دارد. او که کاملاً از اینکه این اتفاق می‌افتد وحشت زده بود، به سمت آیفون خود می‌رود و از اپلیکیشنی به نام CarryOut می‌خواهد که او را ردیابی نکند. انگار قبلاً یکی از اینها را ندیده است.

این باعث می شود که کارگزاران داده خوش لباس ناپدید شوند. My, CarryOut باید یک نوع شیطانی باشد.

همچنین: بدافزار گوشی های هوشمند در حال افزایش است، در اینجا چیزی است که باید مراقب آن باشید

البته، اپل دوباره سعی می کند به مشتریان اطمینان دهد که به زندگی آنها اهمیت می دهد – حتی اگر شرکت دقیقاً جلوی جمع آوری داده های شما توسط برنامه ها را نگیرد.

جک دورسی، مدیرعامل بازنشسته توییتر، این نیز چیزی غم انگیز است اخیرا مشاهده شده است، اینترنت توسط مغزهای خردمندی مانند خودش به شکل متمرکز ایجاد شده است.

اما هدف واقعی این تبلیغ این است که فیس بوک، گوگل و دوستان را به عنوان دزد و اپل را به عنوان نظم مقدس سنت تیموتی معرفی کند.

تشویق‌های شفاف‌سازی ردیابی اپلیکیشن اپل هم به تجارت فیس‌بوک و هم به گوگل آسیب زده است. به حدی که گوگل اخیراً این امتیاز را داده است اندروید 13 داده‌هایی را که برنامه‌ها می‌توانند از قلب شما ببرند محدود می‌کند.

با این حال، برای اپل، این موضوع حتی گسترده تر است.

در ابرهای در حال چرخش ضد انحصار بالای سفینه فضایی شناور شوید چه راهی بهتر از اینکه خود را به عنوان محافظ روح انسان معرفی کنید تا تنظیم‌کننده‌ها باور کنند که شما فرد خوبی هستید؟


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا